Kontakt.

Vi ser fram emot att få höra från dig.

Kontakta oss.

För att komma i kontakt med oss, använd formuläret eller kontaktuppgifterna här nedan. För att komma direkt till någon medarbetare, se informationen längre ner på sidan.

The Team

Kontakta någon av våra stjärnor.

 

Tarkan Oktav

Redovisningskonsult

Gruppchef, Partner

tarkan.oktav@lamooi.se

073-027 8123

 

Jessica Lindholm

Redovisningskonsult

jessica.lindholm@lamooi.se

073-535 12 29

 

Robert Wennberg

Aukt. redovisningskonsult

Kontorschef, Partner

robert.wennberg@lamooi.se

079-322 7455

 

Michelle Lamooi

Redovisningskonsult

Vice VD, Partner

michelle@lamooi.se

08-400 120 88

 

Patrik Bichler Bergenheim

Redovisningskonsult

patrik.bergenheim@lamooi.se

073-562 0212

 

Marie Bengtsson

Redovisningskonsult

marie.bengtsson@lamooi.se

076-391 57 37

 

Rabieh "Rabbe" Zeino

Redovisningskonsult

rabieh.zeino@lamooi.se

073-703 7452

 

Seven Lamooi

Aukt. redovisningskonsult

VD, Partner

seven@lamooi.se

070-754 6183

 

Alexandra Baresso

Redovisningskonsult

alexandra.baresso@lamooi.se

-