Kontakt.

Vi ser fram emot att få höra från dig.

Kontakta oss.

För att komma i kontakt med oss, använd formuläret eller kontaktuppgifterna här nedan. För att komma direkt till någon medarbetare, se informationen längre ner på sidan.

The Team

Kontakta någon av våra stjärnor.

 

Tarkan Oktav

Redovisningskonsult

Gruppchef, Partner

tarkan.oktav@lamooi.se

073-027 81 23

 

Jessica Lindholm

Redovisningskonsult

jessica.lindholm@lamooi.se

073-535 12 29

 

Robert Wennberg

Aukt. redovisningskonsult

Kontorschef, Partner

robert.wennberg@lamooi.se

079-322 74 55

 

Michelle Lamooi

Redovisningskonsult

Vice VD, Partner

michelle@lamooi.se

08-400 120 88

 

Patrik Bichler Bergenheim

Redovisningskonsult

patrik.bergenheim@lamooi.se

073-562 02 12

 

Amira Karlsson

Redovisningskonsult

amira.karlsson@lamooi.se

076-026 52 05

 

Rabieh "Rabbe" Zeino

Redovisningskonsult

rabieh.zeino@lamooi.se

073-703 74 52

 

Seven Lamooi

Aukt. redovisningskonsult

VD, Partner

seven@lamooi.se

070-754 61 83

 

Alexandra Baresso

Redovisningskonsult

alexandra.baresso@lamooi.se

076-264 83 86

 

Lena Morin

Lönekonsult

lena.morin@lamooi.se

070-461 35 52