Kontakt.

Vi ser fram emot att få höra från dig.

Kontakta oss.

För att komma i kontakt med oss, använd formuläret eller kontaktuppgifterna här nedan. För att komma direkt till någon medarbetare, se informationen längre ner på sidan.

The Team

Kontakta någon av våra stjärnor.

 

Tarkan Oktav

Operativ chef, Partner

Aukt. redovisningskonsult

tarkan.oktav@lamooi.se

073-027 81 23

 

Baiba Ziemele

Redovisningskonsult

baiba.ziemele@lamooi.se

076-029 85 28

 

Robert Wennberg

Byråledare, Partner

Aukt. redovisningskonsult

robert.wennberg@lamooi.se

079-322 74 55

 

Michelle Lamooi

Partner

michelle@lamooi.se

08-400 120 88

 

Jessica Lindholm

Aukt. redovisningskonsult

jessica.lindholm@lamooi.se

073-535 12 29

 

Rabieh Zeino

Redovisningskonsult

rabieh.zeino@lamooi.se

073-703 74 52

 

Seven Lamooi

Partner

seven@lamooi.se

08-400 120 88

 

Amira Karlsson

Redovisningskonsult

amira.karlsson@lamooi.se

076-026 52 05

 

Patrik Bichler Bergenheim

Redovisningskonsult

patrik.bergenheim@lamooi.se

073-562 02 12

 

Oliver Newton Hedelin

Redovisningsassistent

oliver.hedelin@lamooi.se

-

 

Lena Morin

Lönekonsult

lena.morin@lamooi.se

070-461 35 52

 

Samiran Ghanno

Redovisningskonsult

samiran.ghanno@lamooi.se

076-346 61 61

 

Turmeri Eren

Aukt. redovisningskonsult

turmeri.eren@lamooi.se

076-347 31 44