Kontakt.

Vi ser fram emot att få höra från dig.

Kontakta oss.

För att komma i kontakt med oss, använd formuläret eller kontaktuppgifterna här nedan. För att komma direkt till någon medarbetare, se informationen längre ner på sidan.

The Team

Kontakta någon av våra stjärnor.

 

Tarkan Oktav

Redovisningskonsult

Bitr. gruppchef

tarkan.oktav@lamooi.se

073 027 8123

 

Jenny Gibson

Junior redovisningsassistent

Löneassistent

jenny.gibson@lamooi.se

08-400 120 88

 

Michelle Lamooi

Redovisningskonsult

Vice VD

michelle@lamooi.se

070 740 0671

 

Robert Wennberg

Auktoriserad redovisningskonsult

Gruppchef

robert.wennberg@lamooi.se

079 322 7455

 

Alicia Hulthén

VD-assistent

alicia.hulthen@lamooi.se

070 880 7510

 

Seven Lamooi

Auktoriserad redovisningskonsult

VD

seven@lamooi.se

070 754 6183

 

Marie Bengtsson

Redovisningskonsult

marie.bengtsson@lamooi.se

08-400 120 88

 

Patrik Bichler Bergenheim

Redovisningskonsult

patrik.bergenheim@lamooi.se

073 562 0212